Antikvariát

Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach ako jediné v michalovskom okrese ponúka služby Antikvariátu pre obyvateľov mesta Michalovce a širokého okolia, Svoju činnosť po reorganizácii obnovilo 20. marca 2013 a začalo prijímať knihy od klientov. V súčasnej dobe si návštevníci môžu vybrať zo širokej ponuky. Od rozprávok, beletrie cez náučnú a odbornú literatúru, encyklopédie a množstvo ďalších kníh rôzneho žánru. Dopyt je najmä po svetovej a slovenskej klasickej literatúre, starovekej, odbornej literatúre. Žiadané sú dejiny a fakty, knihy na povinné čítanie, ezoterika, kuchárske knihy, rozprávky, skriptá, umenie, knihy ktoré pomáhajú zmeniť  ľuďom pohľad  či nazeranie na život. 

Knihy preberáme 1x týždenne a to každú stredu od 8,00 do 16,00.

Bližšie informácie o nových podmienkach, cenníku kníh a poplatkoch získate priamo v Mestskom kultúrnom stredisku MsKS Michalovce, Námestie osloboditeľov 25 Michalovce, alebo na tel. č. 056/6423502.

Do Antikvariátu neberieme  knihy s väčšou historickou hodnotou, CD, MG kazety, známky, zošitové romány, časopisy, gramoplatne.

Tešíme sa na Vás každý pracovný deň od 8,00 do 16,00.

Kalendár podujatí

marec feb apr

Prejdite myšou nad kalendár a zobrazia sa Vám podujatia. Kliknutím na podujatie zobrazíte podrobnosti.