Slovenské ľadové kráľovstvo

Premiéra:29. september 2024
Dĺžka:55 minút

Slovenské ľadové kráľovstvo

MsKS Michalovce uvádza

Ne, 29. 9.
10:00Ceny

Osloboďte kúzlo s veľkolepým Slovenským ľadovým kráľovstvom.

Divadelné muzikálové predstavenie, na motív jednej z najznámejších rozprávok všetkých čias, je plné humoru a ikonických piesní, ktoré potešia divákov všetkých vekových kategórií. Zavrite oči a nechajte sa preniesť do krajiny Arendelle. Čaká na vás príbeh o skrytých silách kráľovnej Elzy, ktoré uvrhnú krajinu Arendelle do večnej zimy a jej sestre Anne, ktorá sa ju vydá nájsť a zachrániť kráľovstvo skôr, než bude príliš neskoro. Obe sestry sa naučia, že iba skutok skutočnej lásky môže rozmraziť zamrznuté srdce. Cestou tohto dobrodružstva ich budú sprevádzať milý a vtipný snehuliak Olaf a nebojácny a odvážny dobrodruh Kristoff, s jeho verným spoločníkom sobom Svenom. Cestu im však skríži aj princ Hans, ktorý sa pokúsi lsťou získať kráľovstvo Arrendele. Získa ho? Nuž uvidíme.

Vychutnajte si skvelé spevácke a herecké výkony v podaní známych slovenských hercov a spevákov. V našom predstavení účinkuje muzikálová herečka Andrea Somorovská, ktorá je deťom známa, ako originál hlas Elzy, ako aj jedinečný Marián Labuda ml., ktorého deti poznajú ako originál hlas snehuliaka Olafa.

Obsadenie:

Olaf - Marian Labuda ml./ alt. Michal Hallon

Elza - Andrea Somorovská

Anna - Mirka Gális Partlová /alt. Maťa Dolná

Kristoff - Dávid Árva

Predstavenie trvá 55 minút a je vhodné pre deti od 3 rokov. Deti do 1 roka zdarma. Po každom predstavení je možné odfotiť sa s hercami.

Trailery

Fotogaléria

Nájdi svoj film