Antikvariát

Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach ako jediné v michalovskom okrese ponúka služby Antikvariátu pre obyvateľov mesta Michalovce a širokého okolia, Svoju činnosť po reorganizácii obnovilo 20. marca 2013 a začalo prijímať knihy od klientov. V súčasnej dobe si návštevníci môžu vybrať zo širokej ponuky. Od rozprávok, beletrie cez náučnú a odbornú literatúru, encyklopédie a množstvo ďalších kníh rôzneho žánru. Dopyt je najmä po svetovej a slovenskej klasickej literatúre, starovekej, odbornej literatúre. Žiadané sú dejiny a fakty, knihy na povinné čítanie, ezoterika, kuchárske knihy, rozprávky, skriptá, umenie, knihy ktoré pomáhajú zmeniť  ľuďom pohľad  či nazeranie na život. 

Knihy preberáme 1x týždenne a to každú stredu od 8,00 do 16,00.

Bližšie informácie o nových podmienkach, cenníku kníh a poplatkoch získate priamo v Mestskom kultúrnom stredisku MsKS Michalovce, Námestie osloboditeľov 25 Michalovce, alebo na tel. č. 056/6423502.

Do Antikvariátu neberieme  knihy s väčšou historickou hodnotou, CD, MG kazety, známky, zošitové romány, časopisy, gramoplatne.

Tešíme sa na Vás každý pracovný deň od 8,00 do 16,00.